۲۸ شهريور ۱۳۸۹
سلام، فتوکینای 2010

 دو سال پیش این وبلاگ به بهانه سفر به نمایشگاه فتوکینا افتتاح شد و مدتی در طول نمایشگاه و بعد از آن فعال بود. در طول این دوسال هم هر وقت فرصتی به دست می داد به طور نامنظم مطالبی به فراخور حال و هوای خودم یا مناسبت ها می نوشتم. اکنون بعد از دو سال دوباره با گزارش هایی تازه و به روز از نمایشگاه فتوکینا 2010 در خدمت شما خواهیم بود.
اکنون که این مطلب را می نویسم در سالن مربوط به رسانه های فتوکینا نشسته ام. در این چند روز به امید خدا گزارش هایی از تازه های فنی و تکنولوژیکی دنیای عکاسی برای شما به صورت آنلاین و تازه خواهم نوشت تا همراه با سایت عکاسی با آخرین دستاوردهای فن آوری تصویر سازی آشنا شوید.
پس همراه ما و پیگیر آخرین اخبار ارسالی از کلن  - نمایشگاه 2010 فتوکینا باشید.
امروز، آخرین روز آماده سازی نمایشگاه است. فردا 20 سپتامبر، اولین روز نمایشگاه است که مخصوص اصحاب رسانه و متخصصین است. وضعیت راهروی اصلی نمایشگاه امروز اینطور است:

19_01.jpg

این عکس را به خاطر بسپارید. چهره این راهرو فردا و بخصوص پس فردا که اولین روز گشایش نمایشگاه برای عموم است بسیار متفاوت خواهد بود.

و این هم سالن رسانه ها:

19_02.jpg

همانطور که می بینید تیم سایت عکاسی اولین تیمی است که برای ارسال خبر و گزارش در سالن رسانه ها حضور یافته است!

در صورت امکان تا پایان امروز گزارش های جدیدتری از نمایشگاه ارسال خواهم کرد. لازم به ذکر است که در این سفر آقای دکتر نادر کهنسال از مدیران فروم سایت نیز مرا همراهی می کنند.
کورش خورشیدفر [ ۳۱ شهريور ۱۳۸۹ ]

با درود
جناب شهبازی روز خبر نگار را به شما تبریک میگویم شاید به این بهانه کمی خستگی سفر و زحمت مضاعف شما جهت بروز کردن این بلاگ بدرآید .
دوست عزیز خرما بر نخیل ودست ما کوتاه است. ممنون خواهم شد اگر به غرفه های ماشین آلات چاپ مانند Noritsu و Durst سر زدید مارا هم بی نصیب نگذارید.


احسان قنبری فرد [ ۳۰ شهريور ۱۳۸۹ ]

سلام و خسته نباشید.. دیداری پربار را برای شما آرزو میکنم..
از ایجاد امکان بازدید مجازی برای اعضای سایت بسیار سپاسگذارم ..
دست مریزاد...


حسین مسلمی نائینی [ ۳۰ شهريور ۱۳۸۹ ]

جناب شهبازی با گزارشات شما خودمان را در محیط نمایشگاه حس می کنیم. ممنون . همچنین از دست اندرکاران سایت عکاسی که در راه اعتلای هنر عکاسی دو چندان می کوشند سپاسگذاری ویژه می نمایم و توفیق روز افزون آنان را در این عرصه و سایر عرصه های زندگی خواستارم . موفق و پیروز باشید .


محمدحسین نیکوپور [ ۲۹ شهريور ۱۳۸۹ ]

امیدوارم از فرصت دیدار از فتوکینا بهره لازم را ببرید.
من که بعد از سفر دوسال پیش معتاد این نمایشگاه شدم اما امسال به لطف سفارت گرامی آلمان در تهران از گرفتن ویزا برای این نمایشگاه محروم شدم و امروز قرار بود به کلن سفر کنم که نشد.

امیدورام تا دوسال دیگر زنده باشم و بتوانم یکبار دیگر روی ماه فتوکینا را ببینم.


Payam [ ۲۹ شهريور ۱۳۸۹ ]

جناب شهبازی با گزارشات شما خودمان را در محیط نمایشگاه حس می کنیم.
ممنون


:
:
:
:
:
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.